
2
reviews
Easy to take in the car or if you have no time for a big breakfast. Good for anyone even the kids. Not that unhealthy. Fills you up . tastes amazing. Refrigerate , shake and go ! Can be pricey (loblaws $7.99 , Walmart $5.49). But worth it for 4 bottles.